Повернутися до звичайного режиму

Наші традиції

В нашому центрі склалися різні види традицій.

Свято “День народження групи” вже на протязі 5 років стало улюбленим для усієї малечі. Діти, які тільки прийшли в групу мають змогу долучитися до традицій колективу в якому вони будуть жити. Це свято сприяє формуванню почуття приналежності до своєї групи, становленню дружніх стосунків та відносин між однолітками та знайомить батьків вихованців між собою в атмосфері дитячого свята.

Свято “День народження дитячого садка” – це свято усього колективу нашого закладу – вихованців, батьків та співробітників центру. Воно сприяє формуванню почуття приналежності до свого дитячого садка та реалізації сумісної творчості дітей та дорослих. Допомагає насичувати дитячий досвід яскравими позитивними уявленнями від колективного дійства. В цьому році нам виповнилося 50 років.

В цьому році у нас в центрі започатковано нову традицію “Карапуз переходить в дитсадок”. Адже не секрет що найважливіше для дитини адаптація її до нового середовища. Якщо малюк багато й з радістю говорить про дитячий садок, якщо поспішає туди, якщо у нього є там друзі та “невідкладні справи”, можна вважати, що адаптаційний період закінчився! А ця нова традиція дає змогу попрощатися із ясельною групою, сказати слова подяки своїм першим вихователям та знайомить малят із групою в яку вони підуть із вересня. Діти мають змогу побувати разом в новій групі, освоїти нову територію, а їх батьки можуть познайомитися із педагогічним колективом майбутньої групи, подивитися на створені умови, запитати про найважливіше.

Традиційне осіннє свято на день знань “Веселий ярмарок” завжди проходить яскраво та цікаво. Воно сприяє створенню позитивного іміджу нашого дошкільного навчального закладу серед населення усього мікрорайону. На святі ми презентуємо додаткові освітні послуги, організовуємо активне дозвілля для дітей та їх батьків. Цей захід позитивно впливає на процес адаптації дітей до нового середовища. Це свято вже є особливим и бажаним не тільки для нас, але й для всього району, адже в цьому році ми святкуватимемо 20-ти річчя цієї доброї традиції.

Фестиваль дитячої творчості – це традиційний звітній весняний захід нашого центру “Надія”. Він допомагає реалізувати сумісну творчість дітей та педагогів шляхом театрально-музичної вистави, сприяє проживанню радісної події, розвитку моральних почуттів, формує вміння взаємодіяти в колективі, виховує естетичні почуття на основі класичної, народної та сучасної музики та найкращих зразків дитячої літератури. В фестивалі беруть участь майже всі вихованці 5-6 року життя. Цій традиції вже більше 15 років.

З 2011 року побільшало ще однією доброю традицією, наприкінці квітня відбувається висадка дерев на алею Випускників. Ця, започаткована директором І.В.Кіченко, традиція вже подарувала нашому центру близько 20 дерев, серед яких є і реліктові тюльпанові дерева і гінко білоба.

1 червня наш дружній колектив завжди святкує День захисту дітей. Це традиційне свято Шевченківського району перетворюється в нашому центрі на День відкритих дверей для батьків району, на якому вони мають змогу ретельно ознайомитися із діяльністю центру, а малюки вирушають у подорож по спеціально створеним на майданчику центру, ігровим станціям. Це свято сприяє укріпленню взаємовідносин між дорослими і дітьми, прищеплює бережливе ставлення до навколишнього середовища та дає можливість зрозуміти цінність дитинства.

Найулюбленіша традиція нашого центру – це участь у різноманітних конкурсах різного рівня: районних,міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних… Про досягнення нашого колективу та педагогів свідчать численні грамоти.

Найдавніша традиція закладу – це творча співпраця з батьками. Адже батьки наших випускників і вихованців, це невід’ємна частина нашого дому – центру “Надія”.

Ми проводимо Дні відкритих дверей, на яких батьки мають змогу побачити організовані заняття з дітьми, це сприяє формуванню педагогічної компетентності батьків щодо організації спілкування і спільної діяльності з дитиною.

Стали популярними в центрі “Надія” творчі форми роботи з батьками, в яких беруть участь діти, інші педагоги і співробітники дошкільного закладу. Саме тому традиційним стало проведення Майстер-класів із зображувальної діяльності з питань дизайну за різними техніками: декупаж, вітраж, батік (керівник гуртка Т.О.Зайцева).

Кiлькiсть переглядiв: 297

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.